7 COOL TRIKOV
AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie

Cítiš sa trápne, nervózne alebo hanblivo, keď rozprávaš anglicky? Štve ťa, že angličtinu si študoval roky, no stále nevieš poriadne rozprávať? Cítiš sa z toho frustrovaný? Stiahni si ZDARMA E-BOOK: 7 COOL TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie, a uvidíš, že hneď to bude oveľa ľahšie  🙂 

Referencie - Naša sieň slávy 🙂

Kurz prípravy na maturitu hodnotím veľmi dobre, určite by som doporučila túto školu aj ostatným, ak sa chcú zlepšiť v angličtine. Bola som veľmi spokojná.

Julka Gladysová

Výučbu na tejto škole hodnotím veľmi pozitívne, naučil som sa tu veľa nových vecí, som veľmi spokojný, kurz prípravy na maturitu mi pomohol úspešne zmaturovať z angličtiny. Vrele odporúčam.

Ľuboš Jenčík

Najviac čo ma zaujalo na tejto škole bol fakt, že p. Meričko bol ochotný spolupracovať osobne, poskytoval mi face - to face hodiny angličtiny a urobil všetko preto, aby som sa na hodinách cítil pohodlne a dosiahol aj želaný výsledok v podobe úspešnej maturity z angličtiny. Vrelo odporúčam aj ostatným túto jazykovú školu.

Jakub Sivčo

V tejto škole som absolvovala 10 hodinový kurz španielčiny a naučila som sa dosť zaujímavých  vecí, základy komunikácie, slovnej zásoby a gramatiky. Úroveň španielčiny je na veľmi vysokej profesionálnej úrovni a určite ju doporučujem aj ďalším, aby vyskúšali.

Anetka Gičová

Musím vysloviť veľkú spokojnosť  s touto školou, mohla som sa tu doučiť to, čomu som v škole nerozumela. Kurzy v priebehu 2 rokov mi pomohli najmä v rozprávaní anglicky. Po príchode sem som bola na veľmi nízkej úrovni z angličtiny, nevedela som gramatiku a tvorenie viet.  Ale teraz je to už oveľa lepšie a rozumiem aj tomu, čo počujem na Youtube alebo na hodinách v škole.  Určite odporúčam nielen žiakom základných a stredných škôl, nech sa nahlásia a vyskúšajú. Určite nebudete ľutovať.

Kristína Gajdošová

Prípravu z angličtiny na prijímačky na bilingválne gymnázium musím zhodnotiť veľmi pozitívne. Bola som veľmi spokojná s výučbou pána Merička v konverzáciách a s celkovým vysvetlením gramatiky v cvičeniach.  Prístup na hodinách bol max.pohodový a veľmi sa mi páčil. A výsledok? Skončila som na 4 mieste na prijímačkách na bilingválne gymko v Humennom a na 22 mieste v Košiciach. Som nadšená a doporučujem aj ostatným nech určite vyskúšajú kurz v jazykovke ELSiS.

Kristína Gálisová

Kurz angličtiny v jazykovke ELSIS musím ohodnotiť veľmi kladne, venovali sme sa komunikácii s plynulým prechodom na obchodnú angličtinu. Zbavilo ma to strachu z hovorenia anglicky, prístup Marek bol maximálne ústretový a profesionálny. Určite doporučujem aj Vám ostatným aby ste to vyskúšali a Vaša investícia sa Vám stonásobne vráti.

Milan Polačko

Všetkým Vám, ktorí sa chcete zlepšiť v angličtine, jednoznačne odporúčam jazykovku ELSiS. Musím vysloviť maximálnu spokojnosť, na súkromných hodinách sme pracovali najmä na zdokonalení konverzácie v angličtine.  Odchádzam odtiaľ s tým, že som sa zjavne zlepšil v rozprávaní anglicky.

Ondrej Lucik

S kurzom prípravy na maturitu som veľmi spokojná, každá hodina bola veľmi prínosná. Bez tejto prípravy by som určite nezvládla maturitu z angličtiny, riešili sme najmä gramatické cvičenia presne na maturitu. Určite doporučujem aj ostatným, ktorých čaká maturita.

Ivana Burdová

Hodiny angličtiny v tejto škole som si vybral preto, lebo som hľadal spôsob ako sa posunúť v angličtine dopredu. Spolupráca trvala 5 rokov.  S výsledkom som veľmi spokojný, zmaturoval som z angličtiny a posunul som sa hlavne v konverzácii, čo je pre mňa najdôležitejšie, lebo rád cestujem po svete. Cením si najmä priateľský prístup lektora a ochotu pomôcť. Odporúčam aj ostatným študentom nech skúsia, určite nebudú ľutovať.

Peter Šteňko

Podľa mňa je výučba na tejto škole na veľmi vysokej a veľmi dobrej úrovni. Odkedy chodím na hodiny prípravy k maturite z AJ, tak moje znalosti a schopnosti sa rozšírili o veľa nových informácií. Som spokojná so spôsobom vedenia hodín a s mojim vyučujúcim p. Meričkom. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú rozšíriť svoj obzor a schopnosť komunikovať anglicky.

Silvia Murníková

Najviac sa mi na hodinách prípravy na maturitu páčilo to, že sme si mohli vyberať témy a učivo, ktoré potrebujeme dovysvetliť a precvičiť si. Lektor k nám pristupoval profesionálne a veľmi priateľsky. Hodiny v ELSiS mi pomohli sa zlepšiť vo výslovnosti, gramatike, slovnej zásobe a rozprávaní. Skutočne odporúčam každému, nech skúsi, ELSiS je skvelá voľba.

Matúš Kormanik

Na kurz angličtiny som sa prihlásila kvôli tomu, že ma čaká zahraničie a spíkovať je tam potrebné. Zdokonalila som sa v slovnej zásobe a čiastočne v komunikácii, kde vidím môj hlavný problém. Môžem vyjadriť svoju celkovú spokojnosť s touto školou, uvítala by som možno ešte viac ísť do hlbky v konverzácii. Odporúčam aj ostatným túto jazykovú školu.

Anna Krajníková

Ku kurzu v ELSiS som sa dostala vďaka výhre v mikulášskej súťaži. Som veľmi šťastná, že sa mi dostala taká možnosť. Hodnotím to veľmi pozitívne, naučila som sa veľa nových vecí najmä ohľadom gramatiky. Oceňujem profesionálny a milý prístup lektora a túto školu odporúčam aj ostatným. Vyskúšajte, nebudete ľutovať.

Alexandra Veľasová

Jazykový kurz angličtiny prebiehal priateľskou, zaujímavou formou s dôrazom na komunikáciu, čo bolo to hlavné  a dôležité pre mňa. Oceňujem profesionálny prístup lektora a som len a len spokojná. Určite doporučujem túto jazykovku aj ostatným.

Diana Dupaľová

Rada by som sa chcela podeliť s mojou skúsenosťou s jazykovou školou ELSiS, a konkrétne službami pána Mgr. Mareka Merička. Som študentkou prvého ročníka na anglickej univerzite (University of Worcester). Bolo pre mňa ťažké zvykať si na nových ľudí, nové podmienky a učiť sa v cudzom jazyku. Nakoľko práve prebieha moje prvé skúškové obdobie, pre mňa to znamená písanie rôznych esejí a reportov. V angličtine som sa síce v poslednom období výrazne zlepšila, no stále mám nedostatky v oblasti gramatiky. Na facebooku som objavila jazykovú školu ELSiS a rozhodla som sa obrátiť na pána Mgr. Mareka Merička s prosbou o pomoc, aby mi text, ktorý som napísala skontroloval a poradil. Spočiatku som čakala, že na moju prosbu nik reagovať nebude, ale na moje prekvapenie pán Meričko reagoval pohotovo a ochotne súhlasil s kontrolou mojej eseje. Zvýraznenou farbou označil slová, ktoré boli chybné, čo som uvítala, nakoľko som si hneď uvedomila, kde som spravila chybu. Bola som príjemne prekvapená rýchlou reakciou a pozitívnym prístupom. Pánovi Meričkovi patrí moje veľké poďakovanie za pomoc a ochotnú reakciu. Určite každému odporúčam služby jazykovej školy ELSiS.  🙂 

Ivana Šandorová

Hodiny angličtiny hodnotím veľmi dobre, na hodinách sme sa venovali všetkému, čo bolo potrebné k príprave na maturitu. Úroveň výučby hodnotím veľmi dobre, v skupinke 5-6 žiakov sa pracuje fajn. Ak niekto potreboval vysvetliť nejaký typ učiva, tak s tým nebol žiaden problém. Určite doporučujem aj ostatným.

Majka Tižáková

Vďaka hodinám v jazykovke ELSiS rozumiem angličtine oveľa viac ako v škole cez deň. Som veľmi spokojná, funguje to tu veľmi dobre a rada by som odporučila aj ostatným, čo váhajú.

Viktória Turiková

Hodiny angličtiny som nikdy predtým neskúšala a musím povedať, že moja úroveň angličtiny sa výrazne zlepšila. Najviac si na tom cením celkový prístup a ústretovosť, nebolo tam nič, čo by sa mi nepáčilo. ELSiS vrele odporúčam aj ostatným.

Adriana Bacáková

Jazykovú školu ELSiS odporúčam každému kto váha, či sa začať učiť jazyk. Jazyková škola ma veľa naučila nielen čo sa týka angličtiny. Mňa osobne učil Marek Meričko, ktorý sa vždy prispôsoboval mojim požiadavkám a potrebám. Poctivo ma pripravoval na pohovory pozitívnym prístupom. Je nielen skvelým učiteľom, ale aj motivátorom, veľakrát ma povzbudil a motivoval nielen v anglickom jazyku, ale aj v živote. Vždy, keď som ho požiadala alebo poslala mu niečo na kontrolu, spravil to bez toho, aby mal nejaké výhrady. Dávam najvyššie možné hodnotenie. Vrelo odporúčam.

Miriam Keltošová

Hlavným dôvodom, prečo som sa prihlásila na kurz angličtiny v tejto jazykovej škole bola moja vlastná lenivosť a neschopnosť pochopiť logiku v anglickej gramatike. Tento kurz konverzácií v angličtine ma naštartoval v snahe začať rozprávať anglicky. Oceňujem trpezlivý a citlivý prístup lektora a vytvorenie uvoľnenej atmosféry. Čas na hodinách bežal veľmi rýchlo, moje napätie  a strach zo skúšok pominuli. Vrele odporúčam túto jazykovú školu aj ďalším.

Taťána

Spočiatku som si nebola úplne istá, či kurz nemčiny zvládnem. Výsledkom kurzu nemčiny pre opatrovateľky bolo, že som získala nové skúsenosti a taktiež ma to veľmi posmelilo. Pozitívne bolo aj to, že sme v skupine boli iba dve študentky a teda nám bol venovaný dostatok času. Určite doporučujem túto jazykovú školu aj ďalším záujemcom.

Ružena

S jazykovou školou ELSiS som veľmi spokojný. Zúčastňujem sa vyučovania anglického jazyka formou konverzácie. Prístup učiteľa je dobrý. Myslím si, že som v angličtine urobil určite posun vpred. S kvalitou aj spôsobom vyučovania som maximálne spokojný. Určite by som odporučil túto jazykovú školu aj iným záujemcom.

Slavo Dudáš

S úrovňou vyučovania angličtiny v ELSiS som maximálne spokojná. Hlavný pokrok som urobila v slovnej zásobe a gramatike a samozrejme v konverzácii, na ktorú bol kladený hlavný dôraz. Určite doporučujem túto jazykovku aj ostatným.

Simona Pošiková

Hodiny angličtiny boli veľmi pohodové, pripravovala som sa na maturitu z angličtiny, učenie a príprava bola vtipná a pohodová. Zlepšila som sa v anglickej komunikácii, Vrele doporučujem aj ostatným.

Paula Džubarová

Kurz angličtiny na tejto škole hodnotím veľmi dobre, bol som maximálne spokojný, venovali sme sa gramatickým cvičeniam a posluchovým cvičeniam za účelom zlepšenia a úspešnej maturity z angličtiny. Neváhajte sa prihlásiť, nebudete banovať.

Adrián Gladys

Vďaka hodinám angličtiny v tejto škole som sa významne obohatila novou skúsenosťou a zlepšila som sa v angličtine v podobe lepšieho rozprávania v angličtine. Vyučujúci pán Meričko sa ma snažil motivovať, aby som vytrvala a bola trpezlivá s angličtinou. Tu Vás naučia všetko čo treba efektívne.

Ľubka Tuššaiová

Letný kurz angličtiny mi pomohol najmä v tom, že som si zopakoval veci z 3 ročníka základnej školy.  Kurz som si zvolil najmä preto, aby som nevypadol z angličtiny a mal plynulý prechod do 4.ročníka.  Bolo to veľmi dobré, v angličtine som sa určite zlepšil najmä čo sa týka slovnej zásoby.

Tobias Javorský

V jazykovke ELSiS som absolvoval blok súkromných konverzačných hodín s cieľom zlepšiť sa v komunikácii v angličtine. Musím vysloviť maximálnu spokojnosť s hodinami angličtiny na  tejto škole,  hodiny mi pomohli okrem lepšieho rozprávania aj s nadobudnutím bohatšej slovnej zásoby a gramatiky. Určite odporúčam aj ostatným, aby vyskúšali hodiny v ELSiS.

Norbert Kukoľ

Keďže som ako samouk nepociťovala v angličtine žiadne zlepšenie, prihlásila som sa na kurz angličtiny v jazykovke ELSiS. Považujem to za veľmi dobré rozhodnutie, kurz mi hlavne pomohol odbúrať strach z rozprávania anglicky.  Najviac oceňujem Marekov  prístup a celkovú komunikáciu. Možno by som viac uvítala možnosť vytvárať spontánne rozhovory na hodinách.  Ale vcelku som bola maximálne spokojná a určite odporúčam aj ostatným, nech sa prihlásia a vyskúšajú kurz u Mareka v jazykovke ELSiS.

Martina Branovská

Výučbu angličtiny na tejto škole hodnotím veľmi dobre, s úrovňou vyučovania som bola spokojná, možno by som privítala skupinu. Ale ináč som sa zlepšila v konverzácii a kurz mi pomohol. Odporúčam túto školu aj ostatným.

Lucia Bakičová

Tým, že som sa prihlásila na súkromné hodiny konverzácií v jazykovke ELSIS, som pocítila lepšiu schopnosť sa dorozumieť po anglicky. Nikdy predtým som žiaden kurz neskúšala a musím vysloviť maximálnu spokojnosť s úrovňou vyučovania. Marek mi odprezentoval veľmi dobrý systém učenia sa angličtiny a odporúčam aj Vám ostatným, aby ste prišli a vyskúšali. Budete určite spokojní.

Anka Sabolová

Vyučovacie hodiny v jazykovke ELSiS s pánom Meričkom hodnotím maximálne pozitívne. Pán Meričko je odborník v angličtine so skúsenosťami zo zahraničia a veľmi ma obohatili vzájomné postrehy aj z každodenného života. Vrelo odporúčam aj Vám ostatným, čo ešte váhate, či sa máte zapísať na kurz. Neváhajte, nemáte čo stratiť, hodinami v ELSiS získate schopnosť rozprávať a myslieť anglicky na tej najvyššej úrovni.

Rastislav Rybár

Absolvovala som kurz prípravy na maturitu s hlavným zameraním na maturitné cvičenia. Na kurz som chodila s dvoma kamarátkami a bola to zábava. Naučila som sa najmä správne vyslovovať slová a na kurze vedenom p. Meričkom som sa cítila dobre. Odporúčam aj ostatným.

Natália Krestianová

Počas mojich hodín angličtiny sa mi veľmi páčil priateľský prístup lektora, s úrovňou vyučovania som spokojný, čas tu strávený hodnotím maximálne pozitívne. Prestal som sa báť komunikovať anglicky, získal som smelosť a ľahkosť v rozprávaní. Určite by som túto školu odporučil aj ostatným, ktorí sa chcú zlepšiť v anglickom jazyku.

Tomáš Kormaník

Som veľmi rada, že som si vybrala túto školu k príprave na maturitu z AJ. Pozitívne hodnotím prístup a snahu naučiť čo najviac. Bola by som rada, ak by aj moja sestra začala navštevovať kurzy v ELSiS. Privítala by som nejaké zahraničné pobyty na rozšírenie ponuky. Určite doporučujem túto jazykovku aj ostatným.

Gabika Ivanegová

Zúčastnil som sa prípravy na maturitu z angličtiny. Hodnotím to veľmi pozitívne, úroveň hodín, lektora aj celkovú atmosféru. Preberali sme to, čo sme potrebovali a celé učivo bolo perfektne vysvetlené. Som nadšený a odporúčam aj ostatným študentom túto jazykovku.

Braňo Brečka

Vždy som sa chcela naučiť po španielsky, pre mňa je to krásny jazyk, ale zároveň som mala obavy, či to zvládnem, či to budem kvôli práci stíhať aj časovo. Nikdy predtým som na žiadny kurz španielčiny nechodila, prakticky som sa začínala učiť všetko úplne od začiatku. Zhruba po šiestich mesiacoch výuky dokážem komunikovať v španielskom jazyku, preložiť si texty. Najviac si cením skvelý prístup lektorky, ktorá ma učila a hlavne dokázala za tých pár mesiacov naučiť všetko, čo viem. Určite odporúčam ELSiS aj ostatným.

Andrea Šuľáková

Moju skúsenosť s touto školou hodnotím veľmi pozitívne, systém a lektori vyhovovali mojim potrebám. Páčil sa mi osobitný prístup ku každému študentovi ako aj časová flexibilita, ktorú škola ponúka. S úrovňou vyučovania  a komunikácie som veľmi spokojný  a odporúčam aj ostatným túto jazykovku.

Dominik Gombita

Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Myslím, že tento výrok vystihuje dnešnú dobu. Obzrite sa okolo seba. Hľadia na nás plagáty, reklamy. To všetko prevažne v angličtine, nemčine, ruštine. Znalosť cudzieho jazyka otvára dvere do sveta. Na začiatok stačí zaklopať na tie, ktoré ponúkajú rôzne jazykové kurzy. Jedným z takýchto kurzov je aj ELSiS. Pohodová atmosféra, priateľský lektor a hlavne hravá výučba jazykov pre všetkých, ktorí majú záujem vzdelávať sa v tejto oblasti.

Zuzana Lattová

Výučbu angličtiny v jazykovke ELSiS hodnotím veľmi pozitívne, som maximálne spokojná s touto školou a hlavne so vzdelaným lektorom. Je to na vysokej úrovni odkomunikované. Celkovo mi to sedí a rada túto školu odporúčam aj ďalším študentom.

Monika Folentová

Výučba na hodinách sa mi páči, možno by bolo lepšie, ak by skupiny boli menšie, v našej sme boli 6 študenti – príprava na maturitu. Páči sa mi možnosť výberu toho, čo chceme precvičovať, ak povieme v čom máme medzery. Privítala by som domáce úlohy k preberaným témam. Som veľmi spokojná, občas mi vadilo, že sa pozornosť venovala tým viac pokročilejším. Určite odporúčam aj ďalším študentom.

Inga Salanciová

Hodiny angličtiny na tejto škole hodnotím veľmi dobre, veľmi mi to pomohlo najmä v tom, že viac rozumiem angličtine. S úrovňou som teda veľmi spokojná a doporučujem aj ostatným, nech sa zapíšu.

Zuzka Tabaková

S touto jazykovou školou som bol veľmi spokojný. Zlepšil som sa v anglickej gramatike a obohatil som si slovnú zásobu. Za najlepšie na hodinách považujem rozprávanie a naberanie novej slovnej zásoby. Uvítal by som možno viac cvičení. Vrelo odporúčam túto jazykovú školu aj ďalším.

Ján

To, že som sa prihlásila na kurz angličtiny v tejto škole mi pomohlo nabehnúť na stredoškolský režim, zdokonalila som sa v angličtine a nemala som tým pádom problémy v škole. Za najlepšie považujem možnosť výberu individuálnych hodín, kedy si môžete vybrať, že čomu sa budete bližšie venovať – či gramatike, či konverzácii ako to bolo aj u mňa. Trocha sa mi nepáčilo, že som mala angličtinu v iný čas v piatok. Doporučujem túto jazykovú školu aj iným študentom.

Nikoleta

Do kurzu som nastupoval, lebo som si potreboval zopakovať základy angličtiny a zdokonaliť sa v anglickej komunikácii. Toto bol môj hlavný cieľ, ktorý sa aj naplnil. Oceňujem prístup pedagóga, naviac mal som súkromné hodiny, takže sme mohli pracovať na odstránení mojich nedostatkov. Určite doporučujem túto jazykovú školu.

Vladimír

Vašu jazykovú školu som si vybrala na základe reklamného letáku, ktorý mi bol distribuovaný priamo do mojej poštovej schránky - teda viac-menej na základe vášho priameho - nepriameho oslovenia a vašej ponuky. Zaujala ma možnosť individuálneho štúdia jazyka, pretože z dôvodu mojich častejších ale nepravidelných služobných ciest mimo bydliska som už viackrát musela ukončiť štúdium na iných jazykových školách a kurzoch s fixným vyučovacím rozvrhom.

V prvom rade oceňujem Vašu flexibilitu prispôsobiť sa časovým možnostiam študenta - snažíte sa "za každú cenu" nájsť si čas na stretnutie, hoci aj v netradičných hodinách, dokonca aj počas voľných dní.

Samozrejme neustále sa mi venujete. Vašou neustálou konverzáciou a pravidelnými homeworkami ma "nútite" posúvať sa vpred. Teda za ten rok som sa určite posunula na inú - vyššiu úroveň. Páči sa mi, že "hneď" - priamo reagujete na moje otázky, nejasností týkajúce sa gramatiky, neznámych výrazov, fráz a vysvetľujete, pomáhate pochopiť. Páči sa mi celkom vyvážený pomer medzi konverzáciou, počúvaním nahrávok a čítaním, tiež aj cvičeniami.

Niekedy by som uvítala viac gramatiky z takého komplexného  sumárneho pohľadu. Na základe mojich dobrých skúseností a posunu budem odporúčať Vašu jazykovú školu aj mojim známym.

Renáta Velichová

Jazykovú školu som ešte nikdy nevyskúšal, ale môžem povedať, že bol som spokojný,  mal som individuálne hodiny. Hlavným výsledkom bolo, že som sa zlepšil v konverzácii. Prístup lektora bol profesionálny, čo si  najviac cením. Nenašiel som žiadne negatíva. Vrele doporučujem aj ďalším študentom.

Viktor Pažur

Medzi našich spokojných klientov patria aj tieto spoločnosti:

7 COOL TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie

Cítiš sa trápne, nervózne alebo hanblivo, keď rozprávaš anglicky? Štve ťa, že angličtinu si študoval roky, no stále nevieš poriadne rozprávať? Cítiš sa z toho frustrovaný?
Stiahni si ZDARMA E-BOOK: 7 COOL TRIKOV AKO SA NAUČIŤ ANGLICKY 4-krát rýchlejšie, a uvidíš, že hneď to bude oveľa ľahšie  🙂 

Copyright © 2016 · ElSiS - Jazyková škola Humenné | Created by Grafitek.sk s.r.o.